USG wątroby i woreczka żółciowego
Witam! Mam ból z prawej strony przy końcówce żeber , co możne być przyczyna? miałem robione usg i wyszło ze wątroba jest trochę powiększona , a w woreczku są dwa polipy , czy to ma jakieś znaczenie co robić dalej??? proszę o pomoc

MĘŻCZYZNA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zarówno schorzeń wątroby jak i pęcherzyka żółciowego. Sugeruję wykonanie badań laboratoryjnych, które pozwolą ocenić funkcję wątroby. Ze względu na polipy pęcherzyka żółciowego sugeruję konsultację chirurgiczną.