Niepokojący wynik usg po cesarce

proszę o informację co najlepiej zrobić.. 9miesięcy po cesarce, 3,5 roku po zatorze płucnym, bez leków, usg brzucha z powodu pobolewania w górnej części brzucha po prawej stronie. W usg wszystko ok oprocz: pęcherzyk żółciowy ciekościenny, z obecnością w okolicy szyjki kilku drobnych złogów do 7mm, drogi żółciowe wewnątrzwątrobowe nieposzerzone, PŻW szer 5mm, śledziona granicznej wielkości,jednorodna.(131mm)

W przypadku kamicy pęcherzyka żółciowego, z pojawiającymi się dolegliwościami z nim związanymi, czy też u młodych osób, zwłaszcza z kilkoma drobnymi złogami zaleca się leczenie operacyjne czyli usunięcie pęcherzyka żółciowego wraz ze złogami. Proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem ogólnym.