Ból w pachwinie od 3 tygodni

ból po lewej stronie pachwiny,boli jakiś czas,a potem przechodzi. Tak jest już około 3 tygodni. czy to jajnik? Pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości mogą mieć wiele przyczyn. Może być to bowiem wynik schorzeń układu moczowo-płciowego, przepuklina, wynik powiększenia węzłów chłonnych jak i przeciążenia. Wskazana jest dokładniejsza diagnostyka pod okiem lekarza POZ.