Ból pod pachą i wyczuwalne guzki

Witam, od kilku tygodni boli mnie pod lewą pachą, ból jest tępy i boli co jakiś czas. Wydaje mi się że są wyczuwalne małe guzki bo pod drugą pachą ich nie wyczuwam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wyczuwalne guzki to najpewniej powiększone węzły chłonne. Zdecydowanie konieczna jest dokładniejsza diagnostyka. Proszę zatem udać się do lekarza POZ, który pokieruje dalszą diagnostyką oraz ewentualnie leczeniem.