Wyczuwalne i twarde guzki na ciele

Mam na ciele takie jakby kulki, guzki. Zwłaszcza na lewym udzie i pod lewą pachą. Mają max 2 milimetry. Są wyczuwalne i twarde. Ten na udzie zawsze a pod pachą tylko przy odpowiednim ułożeniu ręki. Czasem też czuję na karku. Nie bolą mnie one, ale to na udzie czasem czuję, np. przy robieniu przysiadów. Czy to coś może oznaczać czy nie ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Prosze udać się do lekarza, lekarz oceni zmiany i pokieruje ewentualnie na dalszą diagnostykę.