Ból w pachwinie po porodzie

Witam pisze E sprawie bólu którego doświadczam zaraz ponporodzie czyli od 1,5 roku bol jest umiejscowiony w lewej pachwinie az przez pośladek i cała noga ? Dziej sie to gdy sie nachodzą lub nastoje najcześciej w pracy pracuje 12 godz , byłam u lekarza skierował mnie na usg i stwierdził ze mam mała przepychali E która nie kwalifikuje sie do operacji :-( , wspomnę tylko jesCE to ze w ciAzy strasznie puchły mi Nogi , prosze o podpowiedz co to moze byc poDrawiam Magdalena a

Aleksander Ropielewski

Z opisu Pani dolegliwości nasuwają mi się dwie możliwe przyczyny. Przepuklina lub też dyskopatia i neurologiczne podłoże Pani dolegliwości. Bardziej jednoznacnzie mógłbym to stwierdzić po przeprowadzeniu badania.