Ból w podbrzuszu od kilku dni

Od kilku dni czuję ból w podbrzuszu, w jednym miejscu, nie jest on stały, byłam u lekarza rodzinnego, zrobiłam badanie moczu, wykluczył zapalenie pęcherza. Nie jest to ból taki jak podczas miesiączki, pierwszy raz mam taki ból. Za kilka dni mam wizytę u ginekologa, lekarz rodzinny mówi ze to moze jakiś ucisk na macicę? Czy ginekolog podczas usg wykryje co to takiego? Proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Jest duża szansa, że podczas badania USG ginekolog będzie w stanie ocenić co jest przyczyną dolegliwości (o ile ma ona podłoże ginekologiczne).