Ból w podbrzuszu od trzech dni a zapalenie przydatków

Od 3 dni noli mnie w podbrzuszu, to bol, ktory jest lekko ciagnacy, nasila sie po nacisnieciu w to miejsce i macanie na okolo niego. Poszlam dzisiaj do internisty, bo nie dostalam sie do ginekokoga. Stwierdzil zapalenie przydatkow. Dostalam ketanol, antybiotyk proxacin 500 i lek oslonowy. Wieczorem ogrzewalam to miejsce termiforem, ale mam wrazenie, ze bol sie nasilil. Do ginekologa udalo mi sie umowic na poniedzialek. Czy to jest to zapalenie?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jeżeli lekarz tak rozpoznał to zapewne tak. Prosze jednak o potwierdzeniu u ginekologa. Pozdrawiam