Ból w prawej części brzucha u 12-latki

Mam 12 lat ..Od dwóch dni dość mocno boli mnie prawa część tak jakby pęcherza ? Na początku myślałam że to po prostu miesiączka się zbliża ale jak na razie się spóźnia .. To może być nerka , wyrostek czy może jajnik ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

To może być każdy z wymienionych przez Panią narządów. Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego, który w trakcie badania klinicznego zróżnicuje charakter bólu i będzie miał możliwość zdiagnozowania przyczyny, bądź zleci dodatkowe badania.