Ból w prawej łopatce nasilający się przy skrętach ciała

Witam mam 19 lat od 2 dni czuję poekący ból w prawej łopatce. Ból nasila się przy skretach ciała. Moje pytanie brzmi czym to moze byc spowodowane ?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, przede wszystkim wykluczyć należy wpływ urazu oraz możliwość uszkodzenia mięśni podczas wysiłku. Jeżeli dolegliwości nie będą ustępować, to wskazany jest kontakt z lekarzem (rodzinnym), bez możliwości zbadania nie można postawić jakiegokolwiek rozpoznania.