Ból w prawej stopie przy zwichnięciu

Dzień dobry .2 tygodnie temu grałem z synem w piłkę i gdy stanąłem poczulem dziwny ból w prawej stopie .Byłem na rtg i powiedziano mi że to zwichniecie .Biorę reg 4 razy dziennie po 2 tabl co-codamol , i okłady zimne. Ból nie przechodzi. Co mam robić dalej ?? Czekać czy znowu iść do lekarza ? Dziękuję

Witam,
domniemam, że doszło do skręcenia, nie zwichnięcia. Podjęte leczenie jest najprawdopodobniej dobre, jednak w przypadku nieustępowania w/w objawów należy wykonać kontrolę u ortopedy około 7-10dnia.