Ból w prawym boku, gazy, wzdęcia i zgrubienia

Mam 29 latrok temu mialam cyste na prawym jajniku po leczeniu zniknela i od tamtej pory czuje w prawym boku bol.lekarz mowil ze to zjd albo nerwica bo jestem nerwowa czytam na necie o chorobaco czuje kilka razy w roku taki bol ucisk promieniowanie. Mam gazy wzdecia, czasami po dotykaniu tam czuje zgrubienia.robilam usg jamy brzusznej badania krwi, test na krew utajona w kale ujemny, gastroskopia ok , lekarz mowil ze zostala kolonoskopia czy jest konieczna? Czytalam o crohnie ale nie mam biegunek.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza gastroenterologa I kierować się jego zaleceniami. Sądzę że konieczne jest także wykluczenie przyczyn ginekologicznych.