Jak pozbyć się wzdęć u osoby po laparoskopii?

Witam jestem po laparoskopi dokładnie ponad miesiąc dietę lekkostrawna zmieniłem już od tygodnia czyli jem więcej (omlety na oleju) i tak dalej chciałbym wrócić już na siłownie po mału coś próbuje robić ale mam obawy bo ciagle Mam wzdecia i gazy nie czuje komfortu i nienwiem czy to normalne ? Wcześniej przed zabiegiem robiłem gastroskopię milem lekka przepuchline ale to nic złego - obecnie mam jeszcze skierowanie na kolanoskopie jest sens ?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że tak ale głównie zależy dalsze postępowanie od przyczyny laparoskopii. a czy było usg jamy brzusznej. ? sądzę że warto jest udać się do lekarza gastroenterologa.