Ból w prawym boku podczas stosunku

Witam!!

Nie wiem czy powinnam się martwić. Otóż czuję się bardzo dobrze, jednak martwi mnie fakt, że podczas stosunku z partnerem odczuwam od jakiegoś czasu ból w prawym boku - tak w okolicach poniżej pępka. Jednak ból po stosunku ustaje i wszystko jest w porządku. Staramy się o dziecko, czy to może być coś związane z tym, czy może torbiel?

Bardzo proszę o poradę.

Radziłbym w tej sprawie skonsultować się z ginekologiem. On powinien wyjaśnić opisywane przez Panią dolegliwości. Być może konieczne okaże się wykonanie USG najlepiej przezpochwowe. Rzeczywiście objawy jakie Pani opisuje mogą być związane z występowaniem jakiejś patologii w zakresie przydatków np. jakiego przewlekłego stanu zapalnego, może torbieli jajnika. Wszystko wyjaśni ginekolog po bezpośrednim badaniu. Dolegliwości na pewno nie mają związku ze staraniem się o dziecko.