Ból w przedramionach po przubudzeniu

Witam Od paru miesięcy zawsze jak wstaje rano czuje ból w przedramionach. 5 lat jeżdżę w motocrossie i w tej dyscyplinie bolące ręce po każdym treningu to podstawa. Jednak sezon się już skończył zrobiłem 3 tygodnie przerwy od motocykla,biegania,roweru ale jednak dalej ten poranny ból jest zapomniałem dodać mam 18 lat sportem zajmuje się praktycznie na codzien Pozdrawiam

Witam,
proszę zwrócić uwagę na pozycję w jakiej Pan śpi, może ręce są przygniecione i źle ukrwione w czas snu. To może powodować dolegliwości bólowe.