Ból w ręce i klatce piersiowej a stan podgorączkowy od dwóch miesięcy

Witam mam 21 lat od kilku dni odczuwam bol w lewej rece taki wewnetrzny i w klatce przy oddychaniu , oprocz tego mam od 2 mies, stan podgaraczkowy 37,5 mialam robione badania krwi we wielu kierunkach ale nic nie wyszlo , jednak prosilabym o opinie

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wykonać EKG i RTG kręgosłupa szyjnego i klatki piersiowej.
Pozdrawiam