Czy występujący ból w klatce piersiowej jest od kręgosłupa?
Witam serdecznie mam pytanie robiłam ekg wyszło dobrze robiłam rtg i wyszło że mam krzywy kręgosłup piersiowy czekam na opis do poniedziałku. Ale moje pytanie brzmi czy występuje ból w klatce piersiowej czy można kaszlc miec chrypke czy wszystko od kręgosłupa może się brać martwię sie czy to nie jest nic poważniejszego. Bardzo proszę o opinie

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Czym różni się EKG od Holtera EKG?
EKG i holter EKG to badania serca. Czym się charakteryzują? Jakie są różnice między nimi? Na ten temat wypowiada się specjalista - kardiolog dr Piotr Gryglas.
Witam serdecznie,
Skrzywiony kręgosłup piersiowy może dawać dolegliwości bólowe w klatce piersiowej. Postawienie rozpoznania należy jednak do lekarza prowadzącego, dlatego jeśli odbierze Pani opis badania, proszę udać się do lekarza celem konsultacji.
Pozdrawiam.