Ból w żołądku, wzdęcia i mdłości po posiłku a nerwica

zawsze po zjedzeniu posiłku odczuwam ból w żołądku póżniej jest to cały brzuch wzdęcia mdłości.Od pewnego czasu objawy się nasiliły po każdym posiłku miałam biegunkę,lekarz przepisął antybiotyk ,podczas kuracji czułam się dobrze.Po kuracji wróciły nudności bóle brzucha żołądka czy to morze byc nerwica.Jakie zrobic badania,proszę o poradę.Dziękuje .Ewa lat 40

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza