Wypieranie chęci stworzenia związku przy depresji

Witam, czy możliwe jest ze osoba chora na depresję wypiera z siebie chęć stworzenia związku? spotykamy się z sobą od jakiegoś czasu ale na zasadzie kolega-koleżanka, jest nam razem dobrze, jednego dnia jest radośnie, mamy plany na przyszłość a drugiego on potrafi być niemiły, opryskliwy, zachowywać jak ktoś obcy. Wiem, że chciałby aby nasza relacja była głębsza, ale ciągle powtarza: jesteś tylko koleżanką. Dlaczego?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza