Ból warg sromowych po stosunku z nowym chłopakiem

Witam. Pare dni temu uprawialm sex z nowym chlopakiem . Od tamtego momenty pieka mnie wargi sromowe . Z wczesniejszym chlopakiem tego nie mialam . Poczytalam troche na internecie i wyszlo ze moze to byc infekcja grzybicza , moja siostra miala podobny problem i dala mi masc Pimafucin . Smaruje sie nia 2 dni ale nie czuje zadnej ulgi . Co mam robic ? Czy w takim razie do puki mi nie przejdzie nie bede mogla wspulzyc ???

Potrzebna wizyta u dermatologa.
W czasie pieczenia lepiej nie współżyć.
Do czasu pełnego wyleczenia w razie współżycia niezbędna prezerwatywa.
Pozdrawiam. JW