Wyłuszczenie torbieli gruczołu Bartholiniego z wargi sromowej

Wyłuszczenie torbieli gruczołu Bartholiniego z wargi sromowej. Miałam operację usunięcia torbieli i chciałabym się dowiedzieć jak długo się to goi i kiedy znów można zacząć współżyć?

Witam,
współżyć proponuję dopiero po całkowitym zagojeniu się.
Czas trwania gojenia może być różny - od kilkunastu dni wzwyż.
Kwestia szybkości regeneracyjnych tkanek i odpowiedniej higieny