Zabieg wyłuszczenia torbieli prostej wargi sromowej mniejszej

Witam, mam mieć zabieg wyłuszczenia torbieli prostej wargi sromowej mniejszej. Pani doktor powiedziała, że przyjmie mnie do szpitala na jeden dzień bez nocy. , a po tygodniu wszystko będzie zagojone. Jak wygląda taki zabieg? Ile trwa, czy będę miała szwy? Jak wygląda przygotowanie do zabiegu? Proszę o jakieś dokładne informacje.

Dokładnych informacji powinna Pani udzielić lekarka,która ma operować!!! Proszę być spokojna,operacja nie jest skomplikowana1 zż

Zabieg polega z reguły na wyłuszczeniu torbieli z wargi sromowej, w znieczuleniu krótkim, dożylnym, szwów czasami nie trzeba zakładać, a jeśli to są to szwy wchłanialne. Do zabiegu trzeba być 6 godzin na czczo.