Ból węzłów chłonnych, ucha, skroni i głowy po ekstrakcji zęba

witam mam pytanie odnosnie bolu po ekstrakcji zeba a dokladnie tego ze mimo leczenia bola mnie wezly chlonne,ucho,skron,oraz klujacy bol glowy . Czy to moze miec zwiazek z zapaleniem ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może mieć związek z infekcją. Proponuję udać się do stomatologa wykonującego zabieg.