Ból z lewej strony jamy brzusznej

Odczuwam bol z lewej strony jamy brzusznej,w nocy czesto odbijalo mi sie i rano na czczo tez.zjadlam lekki posilek, bol nie ustepuje i ciagle mi sie odbija.jaka moze byc tego przyczyna?

Aleksander Ropielewski

Trudno mi to stwierdzić bez możliwości przeprowadzenia badania i uszczegółowienia wywiadu. Lokalizacja wskazuje na problemy z żołądkiem jako najbardziej prawdopodobne. Jeżeli objawy się utrzymują prosze skontaktować się z lekarzem.