Bolesność żeber i klatki piersiowej

Witam bardzo serdecznie mam pytanie dotyczace mojego meza wiec chodzo o to ze po nocy wstaje codziennie od kilku miesiecy w wielkim bolem zeber w okolicy klatki piersiowej przy przekrecaniu sie z boku na bok jest bol,. po przebudzeniu jest dobrze lecz musi to tj. rozchodzic i po kilku minutach bol ustepuje wtedy tylko bol na jakis czas powraca w czesci ogonowej kregoslupa .Bardzo bym byla wdzieczna za odpowiedz pozdawiamy i dziekujemy

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania i przede wszystkim uszczegółowienia wywiadu gdzie dokładnie lokalizuje się ból i jego charakteru trudno jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Proponuję kontakt z lekarzem.