Ból z tyłu prawego oka

Witam od rana towarzyszy mi lekki ból z tyłu prawego oka. Objawia się on kiedy patrze na boki, w dół i w górę. Nie mam problemów z widzeniem, widzę wyraźnie. Moje oko nie jest czerwone, nie łzawi. Bardzo dużo czasu przesiaduje przed komputerem i telewizorem. Czym może to być spowodowane?

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się koniecznie do okulisty aby zbadać dno oka.