Ból zamostkowy u 25-latki
Co moze byc przyczyna bolu za mostkiem na srodku kolo zeber? 5 miesiecy temu mialam usg wszystkich narzadow, wyniki w normie? Morfologia tez.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania
Zwyrodnienie w stawach mostkowo-żebrowych, o których pisała Pani w poprzednich postach na forum, że zostało zdiagnozowane.