Co mogą oznaczać nudności, zgaga oraz ból między łopatkami?

Dzien dobry. Prosiłam  serdecznie o pomoc. Od 5 tygodni mam nudności, zgage I skurcze zoladka. Na dodatek mam bol pomiedzy lopatkami. Bol pojawia sie I przechodzi. Mialam badania krwi. Wszystkie wyniki wyszly w normie. Usg jamy brzusznej pokazaly polipy na woreczku zolciowym. Czekam na gastroskopie. Boje sie ze to moze byc cos z trzustka. Prosilam byc pomoc. Serdecznie dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko się wypowiedzieć proszę koniecznie udać się do lekarza