Ból zatoki i ucha a przyjmowanie antybiotyku

Witam. Od połowy Października jestem już po raz 4 chory ( angina, jelitówka, zatoki...) od zeszłej środy 37 / 38 stopni raz jest raz nie ma. W Poniedziałek przepisano mi Ospamox 1000 1x co 12h na drugi dzień silny ból zatoki. Dziś zatoka ból ucha (metafen zatoki już nie działa ) Moje pytanie : Brać dalej antybiotyk i czekać, czy zgłosić się do lekarza od razu?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza i to najlepiej proszę udać się do otolaryngologa.