Z kim skonsultować uczucie zatkanego ucha?

Witam, Internista zdiagnozował u mnie anginę bakteryjną, czyli zaczerwienione gardło, spływanie wydzieliny z nosa w gardle, ból gardła, suchy kaszel, gorączka 38 stopni i uczucie zatkanego prawego ucha. Ból gardła minął, gorączka również i gardło nie jest zaczerwienione, ale mimo stosowania antybiotyku Augumentin 875mg 125mg co 12h jedna tabletka, to z uchem nie ma dalej poprawy. Wciąż mam uczucie zatkanego ucha i uczucie dzwonienia? Szumu w prawym uchu, oraz pogorszony słuch. Antybiotyk Augumentin i krople do nosa Pronasal 2x1 kończę za 2 dni i powinienem zgłosić się do laryngologa, czy wrócić do internisty, czyli lekarza prowadzącego? Co do ucha to nie zauważyłem żadnej ropy, wydzieliny itp uczucia.

Witam,

w opisanej sytuacji wskazana wizyta kontrolna do lekarza prowadzącego który jeszcze raz wykona przegląd jamy ustnej i ucha porównując z wcześniejszym badaniem przedmiotowym gdy okaże się, że stan wymaga konsultacji specjalisty laryngologa to na pewno zostanie Pan do niego skierowany.

Gdyby okazało się, że po wizycie u lekarza prowadzącego nadal są dolegliwości które Pana niepokoją proszę udać się do Laryngologa w celu konsultacji.

Pozdrawiam