Ból zęba przy nagryzaniu

Kilka miesiecy temu zaczal mnie bolec przy nagryzaniu zab, dolna 6. Zaczalem go leczyc kanalowo, do tej pory minely 3 wizyty i mam w srode sie udac na ostatnia. Tylko ze problem w tym ze ten zab nadal mnie boli, nie ma kompletnie zadnej roznicy, jak bolal tak nadal boli przy nagryzaniu. Stomatolog kazal mi zrobic RTG tego zeba. Przed ostatnia wizyta lekarz sie dziwil czemu nadal boli. Nie chcę go wyrywac :/Podaje link do zdjecia: http://zapodaj.net/31cb90055c718.png.html Widac cos zlego?

Ząb w trakcie i po leczeniu endodontycznym może przez pewien czas dawać dolegliwości - może być to wynikiem stanu wyjściowego, albo obecności kanału dodatkowego. Konieczna jest wtedy dokładniejsza diagnostyka ( np CT ) albo wdrożenie leczenia farmakologicznego.