Bolesność zęba po założeniu lekarstwa

Witam, miałam dzisiaj u dentysty, dokror rozwiercil mi siódemke ale stwierdził ze nie wyglada ona najlepiej... wlozyl mi chyba do srodka jakies wypełnienie a na koniec zalozyl tlenek cynku i kazal przyjsc za miesiąc. Podobno ma to uratować ząb przed kanalowym leczeniem. Po wyjsciu z gabinetu zaczal mnie odrobine bolec ząb, bol narastal. Teraz minela druga godzina od wizyty a zab wciaz boli. Czy to minie? Czy powinnam sie zgłosić do dentysty?

Mogą być dolegliwości bólowe. Jeżeli w ciągu paru dni nie będą się one zmniejszać a będą narastały, należy udać się do swojego dentysty.