Ból zębów po jednej stronie i z przodu po zejściu znieczulenia

Witam mam pytanie, byłąm dzisiaj u dentysty, jestem po plombowaniu górnej szóstki, gdy znieczulenie zeszło strasznie bolą mnie zęby z tej jednej strony i górne jedynki. Co sie dzieje?

Witam, z reguły nic się nie dzieje, jest to nadwrażliwość, która występuje u niektórych osób po leczeniu w znieczuleniu. Dolegliwości ustępują w przeciągu paru godzin. Gdyby ból utrzymywał się dłużej należy zgłosić się do gabinetu stomatologicznego. Pozdrawiam