Bolące brodawki - co mi jest?

Witam! Od tygodnia mam bardzo wrażliwe i bolące brodawki (nie potrafię się dotknąć). Jak je ścisnę, pojawiają się białe plamki, a dziś mierzyłam temperaturę i mam 37 stopni. Czy to oznacza ciążę? Czy są jakieś inny powody? Dodam, że jestem okropnie nerwowa. Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!
Ból piersi może być spowodowany ciążą, zaburzeniami hormonalnymi, alergią czy zmianami rozrostowymi. Nie wspomina Pani, ile ma lat  i czy występują objawy towarzyszące, co znacznie utrudnia wyeliminowanie przynajmniej kilku przyczyn.
W pierwszej kolejności sugerowałabym wykonać test ciążowy w celu wykluczenia zapłodnienia. Przy negatywnym wyniku niezbędna będzie wizyta u ginekologa, który wykona pełny panel badań i ustali przyczynę Pani dolegliwości.
Pozdrawiam