Bolące i rozprzestrzeniające się krostki w okolicach intymnych

Witam, od jakiegoś czasu w okolicach intymnych pojawiają mi się krostki, są bolące i rozprzestrzeniają się. jakiś czas temu miałam silną grzybicę pochwy, ale po wizycie u ginekologa i stosowaniu tabletek i maści przeszło i na kolejnej wizycie było wszystko ok. Teraz gdy pojawiły się krostki smaruję okolice warg sromowych maścią Clotrimazolum GSK i przynosi ulgę, ale nic nie znika. Sypiam tylko z moim stałym partnerem, a on jest zupełnie zdrowy. Proszę o pomoc

Szanowna Pani!

Wydaje się, ze dodatkowo wystąpiła u Pani opryszczka genitalna.Zeby to potwierdzić powinna Pani udać się do ginekologia.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości bezpośredniej oceny zmian, co wyklucza możliwość postawienia konkretnej diagnozy. Najbardziej prawdopodobną przyczyną zmian wydaje się być jednak infekcja. W celu potwierdzenia diagnozy oraz wdrożenia leczenia sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.