Bolący guzek na pośladkach

Dzień dobry .moje pytanie dotyczy pośladkach,mianowicie mam taką kulkę i boli mnie .miałem robiony rezonans i nic nie wykazały. Lekarz daje tabletki przeciwbólowe a kulka nie znika i boli dalej .proszę o jakąś dobro diagnozę jak to leczyć.

Przez internet i na odległość nikt nie postawi diagnozy, można tylko zgadywać. Jeśli nie jest Pan zadowolony, proszę zasięgnąć porady innego lekarza.