Bolący guzek po prawej stronie poniżej żeber po usunięciu woreczka żółciowego

Jestem 1,5 miesiąca po usunięciu woreczka żółciowego.Ogólnie czuję się dobrze,ale po prawej stronie poniżej żeber wyczuwam guzka,który mnie boli.Ból jest niewielki,ale trwa od samego początku,jest dość uciążliwy.Pojawił się też guzek pod pachą.

Witam! Opisane objawy mogą wiązać się z powstaniem pooperacyjnych zrostów. Proszę zgłosić się do Poradni Chirurgicznej gdzie zostanie przeprowadzone bezpośrednie badanie.