Bóle biodra promieniujące na łydkę

Witam! Mam 20lat, jestem studentem i prowadzę raczej aktywny tryb życia. W grudniu ubiegłego roku wziąłem udział w turnieju piłkarskim na hali jako bramkarz, od tamtej pory boli mnie biodro a ból promienuje na zewnętrzną część łydki (z pominięciem uda o dziwo) prześwietlenie kręgosłupa nie wykazało niczego szczególnego. Ból jest momentami słabszy na tyle że gdy się rozgrzeje to jestem w stanie nawet delikatnie pobiegać,lecz czasem nie jestem w stanie nawet siedzieć.Proszę o poradę co to może byc

Aleksander Ropielewski

Trudno bez przeprowadzenia badania przedmiotowego udzielić mi jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z ortopedą. Być może są to objawy wynikające z uszkodzenia pasma biodrowo-lędźwiowego.