Bóle brzucha, ciągłe wzdęcia związane z cyklem miesiączkowym

wyniki ca-125 =148, a HE4= 89. Mam 44 lat, byłam u 5 lekarzy , każdy mówi że wszystko w porządku, że nie mam nic na jajnikach to nie mam czym się martwić. Mówię im że boli mnie cały brzuch,że mam ciągłe bolesne wzdęcia i wyglądam jak 7 miesiącu ciąży, są to objawy cykliczne nie mające związku z odżywianiem lecz z cyklem miesiączkowym, ale każdy mi powtarza że w tm wieku tak może być. A ja się z tym nie zgadzam, bo tak nie może być ,że przez pół miesiąca czuje się jakbym schodziła z tego świata.

Podane wartości CA125 i HE4 bez względu na metodę badawczą wskazują w teście ROMA wysokie ryzyko i dlatego powinna zgłosić się do ginekologa onkologa. Proszę nie bagatelizować tych wyników.