Bóle brzucha i biegunka u 7-letniego dziecka

córa ma 7 lat,od 6 dni boli ja brzuch,ma biegunke,dwa dni goraczkowała,po podaniu lekow wszystko ustepowało i nawrót spowrotem,tyle ze bez goraczki..Zaczynam sie martwic bo to nie jest normalne.Syn miał wirusowke chyba złapała od niego..Tyle ze u corci trwa to dluzej.Nie ma apetytu,brzuch przy naciskaniu ja boli,Udam sie do lekarza jutro ,ale moze uzyskam tutaj podpowiedz czemu co i jak.Licze na wyrozumiałosc i czekam na odezw,pozdrawiam,mama

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.

Piotr Pilarski

Tak, najprawdopodobniej jest to ta sama choroba co u syna. Przy tej chorobie najwazniejsze jest dotre nawodnienie 1500ml plus tama objętość wody ile córka wydaliła

Pozdrawiam.