Gorączka, silne bóle brzucha i wymioty

witam mam pytanie moja corka od rana goraczkuje ma silne bole brzucha i wymioty co zje lub wypije zaraz starsznie boli ja brzuch i wtedy wlasnie zaczynaja sie wymioty bylam dzisaj u lekarza ale nie dostałam nic chociaz bardzo prosilm o jakis antybiotyk mam dziecku podawac tylko paracetamol z ibuprofenem dodam ze moja corka ma 8 lat podejrzewam szkarlatyne bo u dziecka w szkole teraz panuje niewiem co mam robic ??

Aleksander Ropielewski

Na chwilę obecną proszę ograniczyć się do zaleceń lekarza oraz dbać o dobre nawodnienie córki. W przypadku pogorszenia stanu lub nasilenia objawów proszę zgłosić się ponownie do lekarza.