Ból brzucha, wymioty i gorączka u 8-latki

Dzien dobry . Dziewczynka lat 8 bol brzucha gorączka wymity , goraczka od wczoraj ok.38 stopni reszta objawow od dzis, wyrostek wyciety 2 lata temu co robic? Dziękuję za pomoc.

Aleksander Ropielewski

Najpewniej jest to infekcja żołądkowo jelitowa. Proszę dbać o nawodnienie córki (małe a częste porcje wodnego płynu nawadniającego). Jeżeli objawy się nasilą lub stan córki się pogorszy proszę skontaktować się z lekarzem.