Bóle brzucha i krzyża w 32. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 32 tygodniu ciąży odczówam dziwne bóle brzucha i krzyży mój lekarz mówi że wszystko ok jest ale chciałabym usłyszeć opinie od kogoś innego.Ból podbrzusza pojawia się przy wstawianiu miewam przytym nacisk na krocze od środka,ból krzyży mam praktycznie cały czas,mam zawroty głowy kilkanaście razy w ciągu dnia.Bóle te są miejscami mocniej odczówalne

Witam. Opisane objawy jak najbardziej mogą pojawić się w zdrowej, niezagrożonej ciąży. Pani opis nie sugeruje powodów do niepokoju. Oczywiście najważniejsze jest bezpośrednie badanie ginekologiczne.