Bóle brzucha i negatywny test ciążowy a ryzyko ciąży

Witam, nie chcę mieć jeszcze dziecka. 3 tygodnie temu współżyłam z chłopakiem zez zabezpieczenia, do wytrysku doszlo po za pochwą oraz po stosunku dokladnie się umylam i oddalam mocz. po 3 tyg zrobilam test ciążowy który wyszedł negatywnie ale przez ten czas doskwierały mi podobne objawy do tych ciążowych czyli sennosc wrazliwe sutki ale nie dawały jakiś szczególnych znakow. jestem kilka dni przed @ i od tygodnia męczy mnie ból @ i krzyż mam lekkie beżowe plamienie i bol. czy to ciąża/poronien

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wykonać badanie beta hcg z krwi. Następnie bez względu na wynik udać się do ginekologa.