Bóle brzucha i plamienia po konizacji szyjki macicy

Witam.Jutro mija tydzien od konizacji szyjki macicy. Dwa dni bolalo mnie podbrzusze, ketonal pomogl.Od poczatku tygodnia odprocz plamien wszystko w porzadku,nic nie bolalo,jednak dzisiaj dostalam w nocy strasznych boli podbrzusza i narzadow rodnych łacznie ze skurczami i zarazem miesiaczke w terminie, obecnie jestem na 3 nospi i nic mi nie pomaga, czy jest mozliwe zeby tak bolalo skoro nigdy wczesniej nie mialam,az takich boli miesiaczkowych ktore utrudnialy by mi normalne funkcjonowanie

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac się do lekarza, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzięć i zalecic odpowiednie dalsze postepowanie. jeżeli bol jest tak nasilony to proszę koniecznie udać się na izbe przyjec lub sor.