Co powoduje wzdęcia, nudności i biegunkę?

Witam, 2 tygodnie temu pojawily się u mnie nudności, biegunka, przelewanie w zoladku. Nudnosci trwaly tydzien. Zaczęło mnie boleć nadbrzusze, było wzdete a od 2 dni boli mnie podbrzusze i jest ono twarde oraz mam wrażenie, że bolą mnie wiezly pachwinowe po prawej stronie. Proszę o pomoc, co może mi dolegac?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie