Co oznaczają ból okolicy pępka i zawroty głowy?

Od 16 dni. Ból lewego nadbrzusza i okolic pępka. nudności i wymioty (wieczorem). zawroty głowy ból kregosl ledzwiowego. Usg tylko torbiel jajniki lewego 2 cm. Morfologia próby watrobowe w normie . Glukozy na czczo 69. Obecnie 13 dc. Ost @ 21.08. Większy apetyt. Test ciążowy negatywny 30.08

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic odpowiednie dalsze postepowanie