Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 8 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle brzucha po dłuższym stosunku przy przyjmowaniu tabletek

Witam. Ostatnio miewam bóle brzucha(tak z 3 msc). Biorę tabletki antykoncepcyjne "DAYLETTE". Przyjmuję je codziennie o tej samej godz. i żadnej nie zapomniałam. Mój kochany nie kończy we mnie, używamy gumki jeszcze, czasem na początku tylko bez gumki, chwile. Co może mi być? Dodam, że te bóle są najczęściej po takim dłuższym stosunku.
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Wskazane jest wykonanie badania USG narządu rodnego.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy