Bóle brzucha po kąpieli w wodzie chlorowanej

Witam, mam problem z córką, od około godziny bardzo boli ją brzuch. Ból pojawił się już rano, jednak po zrobieniu kupki ustąpił. teraz pod wieczór pojawił się ponownie. Analizując wczorajszy i dzisiejszy dzień jedyne co przychodzi mi na myśl a co może być przyczyną to kąpiel w basenie na podwórku. woda jest chlorowana. czy to może być przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Mozliwe, że tak, jednak przyczyn bólu brzucha jest bardzo dużo, może to być związane z błedem dietetycznym, infekcją... jeśli ból nie ustąpi prosze udać się do lekarza, konieczne jest zbadanie dziecka.