Twardy brzuch po kąpieli z chłopakiem

Pod koniec miesiączki, miesiąc temu brałam kąpiel z chłopakiem podczas której miał wytrysk. Wyszłam z wody jak najszybciej i umyłam się mydłem antybakteryjnym. 3 dni temu, dostałam lekkie krwawienie, które dziś przed dzień spodziewanego okresu ustąpiło. Robiłam test, który wyszedł negatywnie, mam jednak twardy brzuch nie wiem z jakiego powodu.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Zapłodnienie podczas wytrysku do wody przy wspólnej kąpieli jest mało prawdopodobne. Należy szukać innej przyczyny opisanych objawów. Proponuję zgłosić się do lekarza w razie wątpliwości.